...mooi en zacht Bert...
Mooie ode.
mooi
Het lijtk goed zo, maar toch sterkte toegewenst mocht je dat nodig hebben. Een ouder verliezen is niet gering.
Owh wat prachtig Bert en wat lijk je op haar....(hartje)xxx
Net thuis van de verjaardag van mijn dochter zie ik dat jouw moeke is heengegaan.Wat Lijk je op haar! Een mooi en lief gedicht waaruit zoveel nabijheid blijkt. ik wens je kracht voor de komende dagen.xxx
he Marije, het is eigenlijk een in memoriam omdat het vandaag exact 10 jaar geleden is - maar heel lief natuurlijk ... xx
Tof Bert, hoe dood en nieuw leven soms samen kan komen hé, de doop van haar achterkleinkind vandaag, toevallig of toch niet?? Ik heb al vast een kaars voor 'ons moeke' gebrand.
Mooi... vol warmte en hoop
Maar soms, Bert vang je er wel een glimp van op. Dat is genade.
Wat een mooi gedicht voor je moeder.Simone
...mooi en zacht Bert...
BeantwoordenVerwijderenMooie ode.
BeantwoordenVerwijderenmooi
BeantwoordenVerwijderenHet lijtk goed zo, maar toch sterkte toegewenst mocht je dat nodig hebben. Een ouder verliezen is niet gering.
BeantwoordenVerwijderenOwh wat prachtig Bert en wat lijk je op haar....
BeantwoordenVerwijderen(hartje)
xxx
mooi
BeantwoordenVerwijderenNet thuis van de verjaardag van mijn dochter zie ik dat jouw moeke is heengegaan.Wat Lijk je op haar!
BeantwoordenVerwijderenEen mooi en lief gedicht waaruit zoveel nabijheid blijkt.
ik wens je kracht voor de komende dagen.
xxx
he Marije, het is eigenlijk een in memoriam omdat het vandaag exact 10 jaar geleden is - maar heel lief natuurlijk ... xx
VerwijderenTof Bert, hoe dood en nieuw leven soms samen kan komen hé, de doop van haar achterkleinkind vandaag, toevallig of toch niet?? Ik heb al vast een kaars voor 'ons moeke' gebrand.
BeantwoordenVerwijderenMooi... vol warmte en hoop
BeantwoordenVerwijderenMaar soms, Bert vang je er wel een glimp van op. Dat is genade.
BeantwoordenVerwijderenWat een mooi gedicht voor je moeder.
BeantwoordenVerwijderenSimone