Dinsdag 9 december 2025
14.00u - 16.00u
4de editie van de Raddraaiers van de Poëzie
Dienstencentrum De Oever, Oever 11 te Antwerpen
Een keuze uit 100 gedichten, deels van de aanwezige dichters zelf, deels klassiekers uit de Nederlandstalige literatuur. Het Rad van de Poëzie bepaalt telkens welk gedicht voorgedragen zal worden voor het aanwezige publiek. Iedereen welkom!

Beste, ikzelf heb een blog bij blogger (op mijn lezenaar) en ik kreeg de voorbije twee weken een aantal opmerkingen die voor je bedoeld waren en niet voor mij. Ik weet niet goed hoe ik kan zorgen dat de mails bij jou terecht komen.
BeantwoordenVerwijderenOm ze door te sturen heb ik een mailadres nodig...maar ja. Zo vind ik het niet.
Beste Frederik,
VerwijderenEen beetje raar dat opmerkingen voor mij bij U terecht komen, maar ik vond jouw mailadres via jouw blogger profiel en stuurde je een mailtje waarop je eventueel kan reageren en dingen doorsturen.
Met hartelijke groeten, Bert